Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Çok Kolay Hem Karlıdikkat: WEB Sitemiz farklı kuruluşların kiralık araçlarını sergilemek nedeniyle hizmete girmiştir.
sayfamızda sadece 12 adet firma /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın bütün SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek çok Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini korumak düşüncesiyle her vasıtayı sayfamızda sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve vip otoları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Vasıtanız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir hasardan sitemiz mesul değildir.
Otomobilinizin sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Otomobilinizi sitemizde burada yayınlamak için önce size uyan bir paketi seçiyorsunuz.
2- vasıtanızın kaliteli çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail atıyorsunuz.
3-vasıtanızın resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sayfamıza yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üzerine firma adı ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki rezervasyon formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri bilgileri tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu zamanda sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize yollayacağınız araç görseli ve detayları ile ilgili bütün sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobilaraç firması ile müşteriyi buluşturmak amaçlı ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman araçlarınız siteye eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı buraya tıklayın yollayınız.
12.Vasıtanızı sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki bütün koşulları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Çok Kolay Hem Karlı”

Leave a Reply

Gravatar